Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Vyhra

Kto vyhral? Stale to tu neni napisane

Datum
Vložil
Titulek

Konec?

Slyšel sem že má liga končit, že tohle je posledni rocnik je to pravda? Byla by to velká škoda chtěli jsme se s kapelou zučastnit příští rok... wirthus

Datum
Vložil
Titulek

Re: Konec?

Ahoj. Koukám, že nikdo neodpovídá, tak se toho ujmu já :-) Liga úplně nekončí, ale změna to bude velká, už to nebude soutěž. Organizace ligy byla náročná a kapely se poslední dobu sháněli těžce a odstupovaly od soutěže v průběhu jejího dění častěji, než obvykle :-( Taky byl čím dál víc problém najít vhodnou porotu. Po odstoupění mé osoby od organizace se nenašel nikdo, kdo by se tomu chtěl věnovat a byl i čas na změnu. Tento "poslední" ročník byl nejvíce náročný. Dle dohody jsem soutěž musela rozjet i přes skutečnost, že jsem se přestěhovala a musela vše vyřizovat na dálku. Postupem času to převzali majitel klubu s jedním z porotců/zvukařů a snaží se ligu úspěšně dotáhnout až do finále. Hudební liga města Pardubic je tradice, myslím, že nikdy neskončí :-D Bude ale fungovat v jiném duchu, byla to potřeba. Liga v novém šatu bude jednodušší na organizaci, lepší pro fungování klubu a kapely taky na tom nebudou špatně...však uvidíte :-) Víc nemohu přezradit, protože už to není v mé režii. Časem to tady na stránkach určitě bude :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Konec?

Nechtěl bych být úplnej rejpák rejpavý. Obdivuju všechny, kdo se už dlouho podílí na organizaci této soutěže. Souhlasím, že tenhle ročník dá/dal víc práce než obvykle. Taky to podle toho (bohužel) vypadá, když se to řídí pouze na dálku. Byl jsem pravidelnej návštěvník, ale poslední ročník je fakt krizovka. Ale! Ta poslední věta mě zarazila. Jestli to tady na stránkách bude, tak to snad budu mít za tu dobu už dva bakalářský tituly, protože tak mizerně aktualizovaný stránky k nějaké akci jsem už dlouho neviděl. Je to podle mého názoru jeden z těch hřebíků do rakve, který kazí pověst jinak dobře rozjeté soutěže. Změnu vítám, ale hlavně nezapomeňte na lepší propagaci a informování. Nějaký zápal pro věc. A na internetu to je skoro zadarmo. Mějte to do budoucna na paměti.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Konec?

Já jsem ale nepsala, že se to řídí POUZE na dálku. Já jsem měla dělat svou část a to jsem i udělala. Pak tam byli lidé, kterí se starali o zbytek. Tento ročník se tam jěště děli věci, do kterých nikdo z vás nevidí. Nechci to ale rozebírat, protože nechci nikoho hanit. Ale byly tady vždy lidi, kterí se nám snažili soutěž potopit a podkopávat. Já jsem musela mlčet a dělat i nemožné. Internet. stránky taky nemám na starosti já už hodně dlouho. A vlastně nikdo to nemá na starosti. Takže teď nevím, jestli jsou směrovány Vaše připomínky (poslední 4 věty) na mou osobu, protože jsem se vyjádřila jasně, že ligu již nedělám. Takže všechny své dotazy prosím na majitele klubu. Co sa týče kvality letošního ročníku.. Byly dvě možnosti: buďto ligu předčasně ukončit, co by bylo nefér vůči kapelám, nebo se pokusit to udělat provizorně. Majitel klubu se rozhodnul pro druhou možnost. Akorát o tom veřejnost nebyla informována.Tak to prostě je, nemá smysl to nějak přespríliš kritizovat. Uznávám ale, že vypadá blbě, že se na stránkách nic neděje..opakuji ale, moje starost už to není. Jen jsem to tady chtěla objasnit.

Datum
Vložil
Titulek

HLŠK

Prosím přejmenovat na Hudební ligu Špičkové kultury!

Datum
Vložil
Titulek

Re: HLŠK

Koukám, že nejsme sám komu tak připadá :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: HLŠK

Tak aspoň bude nějaká sranda. Snad aspoň čtvrtfinále bude stát za to. Uvažuju že se tam podívám. Ale nechci tam bejt sám a porota.

Datum
Vložil
Titulek

otázka

Kdo byl prosím druhý porotce 2 kola HLMP z 2.10.2015. Zvukaře Matouše znám. Děkuji.

Datum
Vložil
Titulek

Re: otázka

Byl to Jirka Hekrlík, starej pardubickej bigbíťák, hrál párkrát i v Ideonu.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontaktujte nás

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.