Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: zvlastni

Každé kolá sa porota obmieňa, neporotcujú stále tí istí ľudia, ale hudobný sluch majú. neznamená, že keď si kapela prizve kamarátov, že je lepšia, ako kapela, ktorá si neprizve nikoho, kto by im dal hlas, čo je na tom ťažké pochopiť?

Datum
Vložil
Titulek

porota

Je mi naozaj ľúto, že verdikt poroty takto ťažko nesiete. Myslím, že sme sa v piatok vyjadrili všetci jasne a za svojimi názormi si stojíme.Kapela nám dala tiež za pravdu a prijala naše rady, nejde nám predsa o to, niekoho buzerovať, ale pomáhať. Porotca Matej nesedel u baru ale u vstupu, kde mi pomáhal vyberať vstupné. Za porotu sme sa omluvili, kapela predsa postupuje ďalej koli vám, z našej strany je to uzavretá vec.

Datum
Vložil
Titulek

Hodnocení poroty

Ahoj,
velmi mě mrzí složení poroty a její hodnocení.
Obvzláš třetí porotce, který seděl na baru téměř po celou dobu soutěže s výjimkou kapely HUMAN SCUN se kterou se zřejmě velmi dobře znali, protože ho vyzvali k tanci jako maskota.Mám tudíž silný pocit, že toto hodnocení kapel nemohlo být oběktivní.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Hodnocení poroty

Ahoj.
Co chceš po takovým mlaďasoj který obsluhuje CNC stroj v kolbence.Jak sám zdělil na dodaz publika.Toto asi není ta soutěž na podporu mladých začínajících kapel kterou podporuje město.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Hodnocení poroty

Ahoj Slávku,
omlouvám se za porotce č.2, který se nešťastne vyjádřil, že hlmp je soutěž na podporu začínajících kapel. To není pravda. Hlmp je soutěž nejen pro začínající kapely, ale pro všechny kapely, které se chtějí zúčastnit. Začínající kapely mají možnost se soutěže zúčastnit a já věřím,že konfrontace s již vyhranými kapelami, je pro ně prospěšná, zajímavá a získají nové kontakty ať již s dalšími kapelamy, tak s Doli klubem, kde si do budoucna mohou s kýmkoliv a kdykoliv zahrát.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Hodnocení poroty

Ahoj,
každý porotce řekl pouze svůj názor a předem se nedomlouvali, takže si myslím, že hodnocení objektivní je. Je zde však ještě čtvrtý porotce a tím je publikum, které má možnost kapelu počtem hlasů poslat do dalšího kola. A to se ten večer stalo, Teď záleží na tom, co předvede kapela v dalším kole, kde bude hodnocena zase jinou porotou a samozřejmě diváky. V jednom z minulých ročníků se stalo, že jedna kapela postoupila vždy přez počet hlasů, ani jednou ji dál neposlala porota a přesto se ji ve finále povedlo zahrát perfektně a nakonec byla druhá, rozhodnutím poroty, v celé soutěži. Byla to tehdy začínající kapela Sešlost.

Datum
Vložil
Titulek

Hodnocení poroty

Není někde chyba ? 5.4. vyhrála přes porotu kapela která měla od diváku 0 hlasů????? A Kapela která měla hlasů 29 je třetí???

Datum
Vložil
Titulek

Re: Hodnocení poroty

Já myslím,že pokud se shodli všichni porotci, na tom, že po stránce muzikantského umu by měla vyhrát kapela třetí,tak na tom něco bude. Porotce Jiří Hejkrlík / první porotce / je profesionální muzikant již asi 40 let. Žánr který hrála třetí kapela není jeho šálek kávy, přesto řekl, že jako muzikanti byli ten večer nejlepší.

Datum
Vložil
Titulek

Foto

Cuss, kdy sem dáte foto ze čtvrtfinálových kol? Už se na ně těším... Bez nich je to volaké čudné... :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Foto

NA 1. ČTVRTFINÁLE FOTOGRAF NEBYL A NA 2. ČEKÁME I MY..VOĽÁKE JE TO ČUDNÉ, ALE TOMÁŠ NÁM EŠTE FOTKY NEDODAL :-)

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Kontaktujte nás

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.