Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: Hodnocení poroty

Ahoj.
Co chceš po takovým mlaďasoj který obsluhuje CNC stroj v kolbence.Jak sám zdělil na dodaz publika.Toto asi není ta soutěž na podporu mladých začínajících kapel kterou podporuje město.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Hodnocení poroty

Ahoj Slávku,
omlouvám se za porotce č.2, který se nešťastne vyjádřil, že hlmp je soutěž na podporu začínajících kapel. To není pravda. Hlmp je soutěž nejen pro začínající kapely, ale pro všechny kapely, které se chtějí zúčastnit. Začínající kapely mají možnost se soutěže zúčastnit a já věřím,že konfrontace s již vyhranými kapelami, je pro ně prospěšná, zajímavá a získají nové kontakty ať již s dalšími kapelamy, tak s Doli klubem, kde si do budoucna mohou s kýmkoliv a kdykoliv zahrát.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Hodnocení poroty

Ahoj,
každý porotce řekl pouze svůj názor a předem se nedomlouvali, takže si myslím, že hodnocení objektivní je. Je zde však ještě čtvrtý porotce a tím je publikum, které má možnost kapelu počtem hlasů poslat do dalšího kola. A to se ten večer stalo, Teď záleží na tom, co předvede kapela v dalším kole, kde bude hodnocena zase jinou porotou a samozřejmě diváky. V jednom z minulých ročníků se stalo, že jedna kapela postoupila vždy přez počet hlasů, ani jednou ji dál neposlala porota a přesto se ji ve finále povedlo zahrát perfektně a nakonec byla druhá, rozhodnutím poroty, v celé soutěži. Byla to tehdy začínající kapela Sešlost.

Datum
Vložil
Titulek

Hodnocení poroty

Není někde chyba ? 5.4. vyhrála přes porotu kapela která měla od diváku 0 hlasů????? A Kapela která měla hlasů 29 je třetí???

Datum
Vložil
Titulek

Re: Hodnocení poroty

Já myslím,že pokud se shodli všichni porotci, na tom, že po stránce muzikantského umu by měla vyhrát kapela třetí,tak na tom něco bude. Porotce Jiří Hejkrlík / první porotce / je profesionální muzikant již asi 40 let. Žánr který hrála třetí kapela není jeho šálek kávy, přesto řekl, že jako muzikanti byli ten večer nejlepší.

Datum
Vložil
Titulek

Foto

Cuss, kdy sem dáte foto ze čtvrtfinálových kol? Už se na ně těším... Bez nich je to volaké čudné... :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Foto

NA 1. ČTVRTFINÁLE FOTOGRAF NEBYL A NA 2. ČEKÁME I MY..VOĽÁKE JE TO ČUDNÉ, ALE TOMÁŠ NÁM EŠTE FOTKY NEDODAL :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Foto

Jaj, a ja bol ako čučoriedka, tož to by boly fotky ako zo žurnálu. Tak to je voláke čudné... :D :D

Datum
Vložil
Titulek

fotky

Háj, chci se zeptat kdy sem dáte fotky z dalších kol? Strašně se těšim na fotky Conspiration theory, sou fakt moc dobří :) xDDDDDD

Datum
Vložil
Titulek

Re: fotky

Ahoj, no tiež na ne čakáme, ale fotograf ešte asi nemal čas ich dať na svoje stránky

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Kontaktujte nás

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.