Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: otázka

Tak přesně takový porotci vám tu soutěž totálně pohřběj. Než takový blábolící nýmandy, tak to radši zkuste vymyslet bez poroty.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: otázka

naprostej souhlas!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: otázka

Řekněme tedy - slušně řečeno - že současný výběr poroty není dosti adekvátní a snižuje úroveň této soutěže, což je velmi na škodu.

Datum
Vložil
Titulek

Hnůj

Tak jsem koukal, že se ani v novém ročníku nic nezměnilo :D Má ještě vůbec cenu v této "soutěži" pokračovat :D Strašnej hnůj!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Hnůj

Jak to myslíš Bulíku?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Hnůj

Myslím to tak, že ta soutěž je totálně špatně organizovaná. Zejména porotci to berou velice profesionálně :D hlavně na baru :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Hnůj

Jo a hlavně jsou to odborníci, co už něco dokázali a dokážou svou kritikou posunout kapely zas o kousek dál. Třeba si taky jednou zahrajou v "Ideonu".

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Hnůj

Já mít kapelu, tak z hraní v Ideonu bych byl přímo nadšen! Vždyť to už je pořádná meta! Pak už tam jsou jenom ty O2 arény a tak.

Datum
Vložil
Titulek

HLMP

Nazdar všichni. a hlavně organizátoři... Já nechci tlačit na pilu, ale nedá mi to abych něco nenapsal. HLMP je taková jaká je a je hlavně taková, jako je celej náš systém zábavy.. Dneska každej sleduje to co se hejbe blejská a to co uměle korporáty prosadí že je in. Poslechu a kvalitě moc lidí nevěnuje pozornost a mladý kapely to fakt nemaj jednoduchý. A tak je to i s Ligou... a možná proto tady jste a děláte to co děláte a láteříte a smějete se... Na rock se moc nechodí a na začínající kalelky už vůbec ne. chodí se na max faktor a podobný blbiny, kde k tomu nacpou polovinu pořadu reklam a polovinu interpretů který chtěj sami prosadit....
Buďme rádi že je HLMP... je bez reklam, v pěknym hudebnim baru, ze kterého všude ze stěn dejchá historie a snad i hudební pokora... to že nechodí diváci a to či ono je v první řadě obrázek nás jako společnosti...Je našim zvykem psát jen když se nám něco nelíbí, ale já udělám přesně opak.
Díky za to že ste... Díky za to že děláte něco , co je zrovna trochu out a snad to zase jednou bude in.... Díky za to, že se můžou kapely potkávat a navzájem se obohatit.... Díky i za ten bar, kterej někomu trochu leží v žaludku... Ale hlavně díky za to, že dáváte šanci, že podporujete autorskou muziku a že nás rokery máte rádi...

Jste fajn lidi Vy v Doli a organizátoři a porotci a prostě rokeři...

Datum
Vložil
Titulek

Re: HLMP

Jo a eště něco,
To že se přihlásí tolik kapek je skvělý a je vidět že to co děláte má velkej smysl... myslim že to je pro všechny velká zkušenost a možná víc než cokoliv jiného je důležitej ten kontakt s ostatníma a ve finále i s porotcema. je dobrý si poslechnout jak to slyší někdo nezaujatej
Renčo i za ostatní kapely Díky....

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontaktujte nás

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.