Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: kde to vázne?

Zdravím pisatele Martina...
Pojďme tedy rovnou k věci...

add Rozpis semifinálových kol - tazatel správně píše, že málokdo má odvahu něco uspořádat. Pokud máte soutěž, kde hrají aktivní kapely a z 99% (ano, to není překlep!) kapelám termín nevyhovuje neboť mají jiné koncerty, co s tím pořadatel nadělá než se pokouší sestavit kola ke spokojenosti všech. Že to není žádná sranda, tomu můžete věřit absolutně všichni!!! Snažíme se seč se dá a snad to nakonec dobře dopadne...

add výlep - nějak jsem nepostřehl, že by nikdy nebyly vidět plakáty?! Buď je tazatel nehledal doopravdy nebo je prostě nechtěne přehlédl...

add reporty z kol - byl tazatel alespoň na jednom kole HLMP? Všechny kapely dostaly od poroty svůj verdikt osobně (případně jim byl poslán mailem)... Jestli je tazatel opravdovým fanouškem hudby, nechtěl by report z akce, ale byl by přímo na místě - ne snad, že bych se chtěl někoho dotknout ;-)

add "nepardubické" kapely - tazatel velmi správně napsal, že minulý ročník měl obrovské mouchy. Díky tomu se převážná většina "pardubických" kapel ani neobtěžovala reagovat na nabídku zúčastnit se nového ročníku - je to skutečně tak nepochopitelné...? Mimochodem; pár kapel z Pardubic v tomto ročníku hraje/hrálo a my jsme velmi vděční, že do toho šli! Tím také velmi děkujeme i všem mimopardubickým kapelám!

add aktualizace webu - ptám se tazatele, co přesně myslí onou aktualizací...? Fotky (kromě posledního základního kola - ano, uznáváme a omlouváme se), názvy kapel, výsledky, soutěžní podmínky - to vše na stránkách je a téměř vždy se novinky do jednoho týdne objeví! Že jsme všichni pracující, děláme na tom ve svém volném čase, hudba nás baví - nu, co dodat...? Snad je tazatel také člověk...

Celkové shrnutí. Ano, samozřejmě velmi dobře víme, že zde zůstaly pořád nějaké mouchy a snažíme se je, kolikrát doslova za trysku, co nejvíce eliminovat - to nás moc neomlouvá - uznáváme i to (!), ALE taková kritika bez znalostí "pozadí" mi připadá přeci jenom poněkud sebestředná, nemyslíte...?

S pozdravem
Richard Roučka

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: kde to vázne?

Taky zdravím
Tak znovu tedy k věci....

rozpis kol - chápu, že domluvit termíny není legrace, ale nějaké už dohodnuty jsou (podle webů některých klapel). Proč tedy alespoň tyto nejsou uveřejněny? Aby to nakonec dobře dopadlo si přeju taky.

výlep - nehledám, to je pravda, ale chodím kolem stejných míst, kde se vloni objevovaly. Letos tam prostě nejsou.

reporty - ne každý se do Doli dostane (i já pracuji). Krátký report si myslím, že by byl opravdu ke prospěchu věci. Fanoušci a spřízněné kapely by rozhodně uvítaly možnost přečíst si v krátkosti o výkonech. Fanouškem hudby jsem - proto taky tady píšu do fóra (věřte, že kritizovat nemám v oblibě).

nepardubické kapely - OK, beru zpět, do systému výběru kapel nevidím. Jen mi jich v soutěži přišlo málo - v Pardubích málo kapel není, proto ten údiv.

aktualizace - po týdnu mi to prostě přijde pozdě a je trošku "divný" když se člověk výsledky soutěže dozvídí dříve z webů/profilů kapel, než z oficiální stránky soutěže. K pozdní aktualizaci se vázala i neinformovanost o složení semifinálových kol - není složení, tak proč tu zprávu sem nenapsat. Lidí chtějí vědět co se děje a to i když se "nic" neděje.

shrnutí - Ta "kritika" nebyla sebestředná, měla být spíše konstruktivní.

Jinak díky za odpověď a budu držet palce ať se soutěž povede.

Tazatel

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: kde to vázne?

Ještě jednou zdravím!

Já osobně a věřím, že i celý tým, který v tomto ročníku kolikrát dělá zázraky, také víme, že to není ideální stav. Berme to tak, že ta soutěž je v podstatě v plenkách a snažíme se vychytávat všechny mouchy, které by uspokojili nejen soutěžní kapely (pro které je tato soutěž určena především), ale i fanoušky - a to nejen pro tento ročník, ale i pro ty další. Moc si vážíme všech názorů a pokud jsou opravdu podmětné, velmi rádi se budeme snažit vše vyřešit ke spokojenosti všech zúčastněných stran... Konkrétně pár vašich poznámek je skutečně na místě (myšleno hlavně věci administrativní) a nezbývá než se pokusit je vyřešit/dořešit... Ještě jednou děkujeme za názor a za přání :-)

S pozdravem
Richard Roučka

Datum
Vložil
Titulek

Re: kde to vázne?

Abych se v jednom bodě zastal pořadatelů, tak nejde snad o to, že by PARDUBICKÁ soutěž měla zahrnovat jen kapely z Pardubic, ale hlavně kapely z celého Pardubického kraje..

Datum
Vložil
Titulek

Fragmenty

Dobrý den ráda bych dostala vysvětleni jak je možné ,že jsme uvedeni jako kapela která skončila ve 4 kole na třetím místě ??Na počet hlasů jsme suverénně vyhráli uznávám ,že kapela Mothers Angels byla o dost lepší a zasloužila si postup ..Ale třetí místo ? Celá kapela dřela aby sme zahráli co nejlíp !!Což se nám podle ohlasu posluchačů povedlo ..Byla bych ráda kdyby jste se k tomu TŘETÍMU místu nějak vyjádřil ,protože to nechápu a je to slušnost!Předem děkuji za odpoveď kterou můžete poslat na náš mail fragmenty@seznam.cz s pozdravem Vidnerová Kristýna

Datum
Vložil
Titulek

Re: Fragmenty

Zdravím! Omlouvám se za pozdní odpověď, měl jsem (a stále ještě mám) chřipku. Poslal jsem email na uvedenou adresu, kde vše vysvětluji... Myslím, že o veřejnou "disputaci" nemá nikdo zájem - to jsou věci, které by měly zůstat mezi kapelami a porotou!
S pozdravem Richard Roučka

Datum
Vložil
Titulek

Re: Fragmenty

Musíte se naučit hrát hoši. To že si tam dovedete dvacet fanynek od Máni z prasečáku ještě neznamená, že jste dobrá kapela. Kapišto?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Fragmenty

Martin to vystihl přesně, jen dodám, že soudný člověk má jasno a neřeší to...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Fragmenty

Héééééééj, mě to je taky divný :(. Taková skvělá kapela to je, ty Fragmenty! Martin skvěle zpívá, Óša a Richard válej, lepší kytarysty jsem ještě neviděl, Pavel hraje přesně na bicí a přechody a činely jsou vždycky na správnym místě..Nevim, co proti nim máte..Podle mě teda sehraný sou a hlavní je, že se to líbí lidem a ne nějaký porotě, ne?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Fragmenty

Hele už to neřešte. S kapelou je vše vyřešeno. Tak prosím, nechte už toho. Stejně tomu nijak nepomůžete.
Těší nás vaše názory, ale myslím si, že už to stačí.

<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16 >>

Kontaktujte nás

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.