Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: kde to vázne?

Abych se v jednom bodě zastal pořadatelů, tak nejde snad o to, že by PARDUBICKÁ soutěž měla zahrnovat jen kapely z Pardubic, ale hlavně kapely z celého Pardubického kraje..

Datum
Vložil
Titulek

Fragmenty

Dobrý den ráda bych dostala vysvětleni jak je možné ,že jsme uvedeni jako kapela která skončila ve 4 kole na třetím místě ??Na počet hlasů jsme suverénně vyhráli uznávám ,že kapela Mothers Angels byla o dost lepší a zasloužila si postup ..Ale třetí místo ? Celá kapela dřela aby sme zahráli co nejlíp !!Což se nám podle ohlasu posluchačů povedlo ..Byla bych ráda kdyby jste se k tomu TŘETÍMU místu nějak vyjádřil ,protože to nechápu a je to slušnost!Předem děkuji za odpoveď kterou můžete poslat na náš mail fragmenty@seznam.cz s pozdravem Vidnerová Kristýna

Datum
Vložil
Titulek

Re: Fragmenty

Zdravím! Omlouvám se za pozdní odpověď, měl jsem (a stále ještě mám) chřipku. Poslal jsem email na uvedenou adresu, kde vše vysvětluji... Myslím, že o veřejnou "disputaci" nemá nikdo zájem - to jsou věci, které by měly zůstat mezi kapelami a porotou!
S pozdravem Richard Roučka

Datum
Vložil
Titulek

Re: Fragmenty

Musíte se naučit hrát hoši. To že si tam dovedete dvacet fanynek od Máni z prasečáku ještě neznamená, že jste dobrá kapela. Kapišto?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Fragmenty

Martin to vystihl přesně, jen dodám, že soudný člověk má jasno a neřeší to...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Fragmenty

Héééééééj, mě to je taky divný :(. Taková skvělá kapela to je, ty Fragmenty! Martin skvěle zpívá, Óša a Richard válej, lepší kytarysty jsem ještě neviděl, Pavel hraje přesně na bicí a přechody a činely jsou vždycky na správnym místě..Nevim, co proti nim máte..Podle mě teda sehraný sou a hlavní je, že se to líbí lidem a ne nějaký porotě, ne?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Fragmenty

Hele už to neřešte. S kapelou je vše vyřešeno. Tak prosím, nechte už toho. Stejně tomu nijak nepomůžete.
Těší nás vaše názory, ale myslím si, že už to stačí.

Datum
Vložil
Titulek

Fragmenty

Dobrý den, chceme vás požádat, kdyby ste uvedli do výsledků kdo kolik měl počet hlasů do 4.kola HLMP. Děkujem. S pozdravem Fragmenty.

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15

Kontaktujte nás

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.