Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

výsměch hudbě

Tak finále této tzv. ligy města pardubic je výsměchem všem dobrým kapelám, které se zůčastnily celého klání. Do finále postoupí de facto 2 kapely jednoho z porotců a organizátorů a HLAVNĚ! hudební kvalita těchto spolků je značně pochybná. jako příklad bych uvedl kapelu parahybana (předem říkám nikoho z kapely neznám ani s ní nejsem nijak spřízněný) VŠECHNY kapely, které jsou ve finále nesahají výše zmíněné kapele ani po kotníky...samozřejmě hodnotím čistě hudební stránku věci. V této soutěži se však zřejmě posuzuje podle jiných kritérií, jinak si nedovedu představit jak se do finále mohou dostat kapely jako SEŠlost či Arkona...opravdu jste se předvedli, vážení.

Datum
Vložil
Titulek

Re: výsměch hudbě

Vážený nespokojný občan,
Finále nieje zostavené len z kapiel, ktoré vybrala porota, kapela Sešlost sa do finále dostala vďaka hlasom od ľudí, Parahybana (ktorá mimochodom bola favoritom poroty) dostala v semifinále len 9 hlasov. Ak by sa mali do finále dostať len tie najlepšie kapely, tak by museli všetky hrať v ten istý deň, čo vzhľadom k ich počtu nieje možné. Toť milý občane, pravidlá sú také, že v jeden večer možu hrať len 3 kapely a len jedna postupuje ďalej cez porotu a na ostatných závisí hlasovanie ľudu. V jednom kole sa možu stretnúť 3 špatné kapely-stejne jedna z nich postúpiť musí a v ďalšom kole 3 dobré kapely- to znamená, že pre všetky tam miesto neni. Veľa dobrých kapiel na náš veľký smútok vypadlo.Ale toto je súťaž. Nieje to žiadna chyba organizátorov, nieje ľahké zosynchronizovať hranie toľkých kapiel, preto sú v jednotlivých kolách rozložené na závislosti od ich voľného času a na závislosti od pestrosti štýlov. Parahybana sa stretla v semifinále s kapelou Riziko, keby porota vybrala Parahybanu(a to sme ich vo finále chceli mať), bolo by to neobjektívne. Čo sa týka dvoch kapiel jedného z organizátorov-mal ste na mysli Zordon a Promile: kapelu Zordon porotci vyradili už v štvrťfinále, do semifinále sa dostala na základe hlasovania ľudí a v semifinále boli obidve kapely Zordon i Promile, aby mohla postúpiť len jedna kapela. Nie je to fér voči kapelám, ale je to preto, aby niekto ako Vy, kto do tejto súťaže nevidí sa neohradzoval na organizátorov, či porotu. Hlavnou výhrou tejto súťaže je finančná čiastka + hranie na letnom Lijavec feste. Ani jedna z týchto dvoch kapiel nepotrebuje vyhrať, pretože lijavec fest organizuje ten istý človek-Bart, ktorý organizuje aj HLMP, to znamená jeho kapely si možu na Lijavci zahrať kedykoľvek. Je smutné, že koli tejto súťaži sú obidve jeho kapely diskriminované a znevýhodňované, ale berieme to ako súťaž a nehceme nikomu škodiť, len pomáhať. Ide tu halvne o mladé kapely, ktoré sa chcú zviditeľniť. Budúci ročník terajší organizátori odmietajú organizovať, ak si myslíte, že to dokážete lepšie, ozvite sa a skúste si to. Dúfam, že som Vám všetko objasnila a už chápete zmysel tejto súťaže. S pozdravom R.S.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: výsměch hudbě


Ale jedna velká organizační chyba tu přeci jenom je. Jestliže zde existuje možnost, že postoupí 1 kapela přes diváky, tak jak je možný, že se zveřejňuje na internetu kolik kdo dostal hlasů, když další kapely ještě nehrály ??? Pak se může plevel jako Sešlost dostat do finále, protože má místo umu - kamarády. A organizátoři jim ješte na internetu zveřejněj kolik si maj vzít příště kamarádů :D :D

Ruku na srdce, tohle je ta velká 4 ???

ARKONA - důchodci hrající několik let po vesnických zábavách

RIZIKO - Ano, tahle kapela je zde právem

PROMILE - uřvanej punk, stejný kolovrátky pořád do kola, bicí neustále na první to rvou, každej to zná tohle už tady bylo

SEŠLOST - "kamarádská kapela" nemá co dělat ve finále

Pěkný den

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: výsměch hudbě

Velice se těším,až pánové "nespokojený občan" a "666" uspořádají dokonalý 4. ročník HLMP a já je zde pak budu anonymně kritizovat :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: výsměch hudbě

Zdravím, taky se mi tenhle princip zveřejňování hlasů nelíbí. Je jasný, že uspořádat a vymyslet fakt bezchybný hlasování je sakra těžky úkol (a stejně by se našli lidé, kteří by to kritizovali), ale vy už jste měli hodně blízko k tomu, aby to bylo téměř bezchybný. Jen to zveřejňování hlasů je nefér. Tohle má přeci zůstat tajné do konce hlasování. A zveřejnil bych to až vyhraje čtveřice nejlepších. To je asi jen jediná chyba, které jsem si v této soutěži všiml. Hezký den.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: výsměch hudbě

Promiň Martine B., ale kdyby nezveřejnili výsledky, tak se zase najde nějaký chytrák, který bude zpochybňovat počty hlasů. Aneb jak se říká "kdo chce psa bít, hůl si vždy najde". Myslím že se k této činnosti pánové postavili dost zodpovědně a dali si dost práce s organizací.
Za organizační práci velice děkuji všem kteří se na 3. ročníku podíleli. A velice se těším, až v příštím ročníku někdo přijde s novým neokoukaným typem hodnocením zúčastněných kapel. Hlavně ale musí dávat bacha, aby ve finále skončili opravdu ty nejlepší kapely, které si to zaslouží.
Snad se na tomto fóru bude nudit neustálím čtením pochval, jak krásně ten 4. ročník zorganizoval a třeba jedno, až se nikdo nebude dívat, pukne pýchou.
Takže těpéro sombréro :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: výsměch hudbě

je velké hrdinství se krýt za nickem "666" ,,,,pobavilo mě zejména kamarádská kapela nemá co ve finále dělat,,,,,, kapela přece nemůže za to že na ní chodej lidi .....ty budeš asi velký myslitel že :-D vic radši psát nebudu musel bych být sprostý:-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: výsměch hudbě

Velmi pěkná konspirační teorie, nespokojený občane. Tohle však nejsou akta-x, ale lokální srandasoutěž...

Datum
Vložil
Titulek

Pro pořadatele Hudební ligy

Vážení. Podelší době jsem zase navštívil Hudební ligu v Doli klubu. Co musím hodnotit kladně, je především začátek samotného koncertu - někdy mezi 20:00 - 20:10. To je akceptovatelná záležitost. Pamatuji dobu, kdy přes avízovaný začátek ve 20:00 se začalo hrát až ve 20:30! Zaznamenal jsem i změnu zvukaře.
Co mě však zarazilo, je v podstatě nefungující komunikace pořadatelů vůči veřejnosti. Co nějaké oficiální přivítání návštěvníků před 1. kapelou ? A co zase na závěr oficiální rozloučení s diváky a poděkování za účast ? A kdy bylo vyhlášení výsledků ? To je neveřejné ? Přijde mi divné, když se výsledky dozvím přes několik lidí. Vyhlašovat výsledky má pořadatel - a to veřejně ! Jestli chcete, aby Vaše akce měla úroveň, tak s tím něco dělejte, jinak vám lidi nepřijdou. Komunikace je alfa a omega každé veřejné akce. (Za Richarda Roučky tohle fungovalo). Tak doufám, že příště nebudu odcházet ochuzen o samozřejmosti výše popsané. Jinak Vám přeju, ať tenhle ročník zdárně dokončíte a že se zase na podzim můžu těšit na další ročník.

Datum
Vložil
Titulek

fota

ahoj.kdy hodíte na web fota z dalších večerů?

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>

Kontaktujte nás

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.