Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ...............

No tak jen tak mimochodem-já jsem vítězství předpokládal a přál Riziku,taky jsem pro něj hlasoval,punk rozhodně není moje parketa.Ale napsat o Promilích,že jen leští tři akordy-to Rudolfe svědčí o tom,že hudbu neumíš především ty.Btw-porotci byli profi muzikanti.
A právě proto,že je zde diskuzní fórum,tak se budu ohánět čím uznám za vhodné a to i bez sprostých slov,kterými se zase oháníš ty ;-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ...............

Rudolfe když jdu někam psát sračky na web tak si to chce trošku připravit:) Pokud vím Kytarista se jmenuje Tomáš a kytaru má B.C. Rich :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: ...............

Na sračkere , https://bandzone.cz/zordon#/zordon?at=gallery;ii=75121 Jedna z jeho kapel ( stejný kýbl nudy, jako v Promile ) proč vlastně neskončilo pořadí 1. Promile, 2. Zordon a 3. Bart projekt ?? :D :D :D nebylo by to nejlepší ?

P.S. nevim proč píšeš kytarista s velkym K .... :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: ...............

protože : je červen je senoseč .......
chápu že se ti promile nemusí líbít ale proč se navážís do osob v nich hrajících ???
taky se nenavážím do tvých rodičů že ses jim moc nepovedl .......:-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...............

Bláža:
Nesměj se mu, von za to nemůže:)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: ...............

Bláža:
No však jo:) B. C. Rich je akorát zkratka pro Bart C. Rich :) A nějakej rozdíl mezi kytarou a baskytarou - kdo by to řešil:)

Datum
Vložil
Titulek

:D

tak to tady čtu a upřímne se bavím nad tím jak jak si nějací lídé myslí že si pro sebe někdo pořádá soutěž. A takový napadání jako od Rudolfa mi přijde mmi přijde úplně ubohý, jen se ukázal v tom světle že vůbec neví o co GO. No ale aspoň se člověk zasměje :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: ...............

Mary, budete se asi divit, ale ani jakožto člověk mající k pořadatelům docela dost blízko jsem neměl nejmenší tušení, kdo finále vyhraje. Máte ještě nějaký zdroj svých docela vážných obvinění, nepočítám-li za zdroj vaši vlastní fantazii?

Datum
Vložil
Titulek

Re: ...............

Nejde nereagovat:
Takže abych shrnula tu konspirační teorii: Podle vás si Bart uspořádal soutěž, aby kapela Promile vyhrála a mohla hrát na Lijavec Festu? Tak to už je fakt moooc :D :D :D
To snad už ani nemyslíte vážně!

Bohužel jsem se finále nemohla zúčastnit, takže alespoň touto cestou gratuluju kapele Promile! A doufám, že se diplomy líbily ;)

Datum
Vložil
Titulek

hej

Zdravím! Prišiel som zo Slovenska len kvôli kapele, ktorá ma zaujala v semifinále. Výkon kapely Riziko bol skvelý speváčka čo spieva ako diabol, ktorý práve vyšiel z pekla ak tomu kapela čo má nápady a dokáže rozhýbať lidi.Nepochopím ako mohla kapela Riziko skončiť na poslednom místě.Když porovnám s kapelou Arkona, kde sa celkom uchádzajúce speváčka drasticky snažila napodovat pohyby a výrazy speváčky z Riziká príde mi to směšné.Je to len môj názor, nechcem nikomu uškodiť, ale zamyslite čo obnáša slovo dobrá kapela.

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Kontaktujte nás

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.