Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Konec?

Já jsem ale nepsala, že se to řídí POUZE na dálku. Já jsem měla dělat svou část a to jsem i udělala. Pak tam byli lidé, kterí se starali o zbytek. Tento ročník se tam jěště děli věci, do kterých nikdo z vás nevidí. Nechci to ale rozebírat, protože nechci nikoho hanit. Ale byly tady vždy lidi, kterí se nám snažili soutěž potopit a podkopávat. Já jsem musela mlčet a dělat i nemožné. Internet. stránky taky nemám na starosti já už hodně dlouho. A vlastně nikdo to nemá na starosti. Takže teď nevím, jestli jsou směrovány Vaše připomínky (poslední 4 věty) na mou osobu, protože jsem se vyjádřila jasně, že ligu již nedělám. Takže všechny své dotazy prosím na majitele klubu. Co sa týče kvality letošního ročníku.. Byly dvě možnosti: buďto ligu předčasně ukončit, co by bylo nefér vůči kapelám, nebo se pokusit to udělat provizorně. Majitel klubu se rozhodnul pro druhou možnost. Akorát o tom veřejnost nebyla informována.Tak to prostě je, nemá smysl to nějak přespríliš kritizovat. Uznávám ale, že vypadá blbě, že se na stránkách nic neděje..opakuji ale, moje starost už to není. Jen jsem to tady chtěla objasnit.

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.