Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: Konec?

Ahoj. Koukám, že nikdo neodpovídá, tak se toho ujmu já :-) Liga úplně nekončí, ale změna to bude velká, už to nebude soutěž. Organizace ligy byla náročná a kapely se poslední dobu sháněli těžce a odstupovaly od soutěže v průběhu jejího dění častěji, než obvykle :-( Taky byl čím dál víc problém najít vhodnou porotu. Po odstoupění mé osoby od organizace se nenašel nikdo, kdo by se tomu chtěl věnovat a byl i čas na změnu. Tento "poslední" ročník byl nejvíce náročný. Dle dohody jsem soutěž musela rozjet i přes skutečnost, že jsem se přestěhovala a musela vše vyřizovat na dálku. Postupem času to převzali majitel klubu s jedním z porotců/zvukařů a snaží se ligu úspěšně dotáhnout až do finále. Hudební liga města Pardubic je tradice, myslím, že nikdy neskončí :-D Bude ale fungovat v jiném duchu, byla to potřeba. Liga v novém šatu bude jednodušší na organizaci, lepší pro fungování klubu a kapely taky na tom nebudou špatně...však uvidíte :-) Víc nemohu přezradit, protože už to není v mé režii. Časem to tady na stránkach určitě bude :-)

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.