Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

HLMP

Nazdar všichni. a hlavně organizátoři... Já nechci tlačit na pilu, ale nedá mi to abych něco nenapsal. HLMP je taková jaká je a je hlavně taková, jako je celej náš systém zábavy.. Dneska každej sleduje to co se hejbe blejská a to co uměle korporáty prosadí že je in. Poslechu a kvalitě moc lidí nevěnuje pozornost a mladý kapely to fakt nemaj jednoduchý. A tak je to i s Ligou... a možná proto tady jste a děláte to co děláte a láteříte a smějete se... Na rock se moc nechodí a na začínající kalelky už vůbec ne. chodí se na max faktor a podobný blbiny, kde k tomu nacpou polovinu pořadu reklam a polovinu interpretů který chtěj sami prosadit....
Buďme rádi že je HLMP... je bez reklam, v pěknym hudebnim baru, ze kterého všude ze stěn dejchá historie a snad i hudební pokora... to že nechodí diváci a to či ono je v první řadě obrázek nás jako společnosti...Je našim zvykem psát jen když se nám něco nelíbí, ale já udělám přesně opak.
Díky za to že ste... Díky za to že děláte něco , co je zrovna trochu out a snad to zase jednou bude in.... Díky za to, že se můžou kapely potkávat a navzájem se obohatit.... Díky i za ten bar, kterej někomu trochu leží v žaludku... Ale hlavně díky za to, že dáváte šanci, že podporujete autorskou muziku a že nás rokery máte rádi...

Jste fajn lidi Vy v Doli a organizátoři a porotci a prostě rokeři...

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.