Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: porota

Majitel klubu nieje porota, mozeme ho brat len z hladiska fanusika a fanusik ma pravo vyjadrit svoj nazor na kapelu. Samozrejme, nieje profesionalne pisat to na stranky FB, kapele uz som sa omluvila, opakovat sa to nebude a budem nerada, ked koli tomuto incidentu bude mat niekto averziu voci nam vsetkym, ktori sa podielame na HLMP.
K porote este podotknem: Ano, minule rocniky sme mali aj o hodne rokov starsich porotcov. Zial vacsinou su odchovani na starom rocku a bolo narocnejsie pre nich hodnotit hlavne tvrdsie styly. Mladsi porotci su multizanrovejsi. Mam i tento rok starsich-mozno hudobne vyhranejsich porotcov. V porotcovani sa striedaju, ale nie vzdy sa podari, aby v dany vecer porotcovali preve ti vhodni pre dany zaner. Vsetci su pracujuci ludia a nie kazdemu sa v piatok vecer da prist zrovna do Doli na Hudobnu ligu. Oficialne mam porotcov 10, v sucasnej dobe sa snazim ich ziskat este viac, pretoze takmer vsetci maju strasny nedostatok casu, pokial poznate niekoho, koho si na tom podiu ako porotcu viete predstavit, kludne mi dajte kontakt a tohoto cloveka si rada vypocujem.

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.