Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: porota

Ahoj,neviem, ktorych porotcov mas konkretne na mysli. Mame najmladsieho porotcu Honzu Tlusteho,je mu nad 20, hra na gitaru 11 let, hra na basu, bicich, klavesoch a pise texty. Matt Diesel a Jakub Cerny su taktiez dlhohrajuci muzikanti a ako porotci maju skvely prejav, za tym si stat budem. V dnesnej dobe nerozhoduje vek o skusenostiach, kazdy sa rozvijame inak a v inom veku, netreba mat voci mladym ludom predsudky. Ak mate na mysli posledny piatok 7.12, nebola som tam, neviem ako to prebiehalo, ale porotcom sa nedalo dorazit, tak som mala nahradu Toma Slonka, ktory je tiez skvely muzikant, ale to si najprv musis nieco o tychto hudobnikoch zistit, aby si ich mohol sudit a ani si nevies predstavit, ake narocne to je stat na tom podiu a hodnotit, je tazke nejaku porotu vobec zohnat.
Co sa tyka hlasovania, je 10 zakladnych kol, z tychto kol postupuje 5 kapiel cez hlasy divakov, takze to nieje zbytocne, staci si precitat pravidla a sledovat nase webove stranky v polozke rozpis kol a vysledky. Mrzi ma, ak vam to ten vecer nikto nevysvetlil, ospravedlnujem sa a este raz opakujem, nebola som tam, neviem, ako to prebiehalo. Dufam, ze teraz je uz vsetko jasne, ak nie, rada zodpoviem na dalsie otazky. Diky za dotaz, prajem pekny den :-)

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.