Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: Průběh HLMP

Dobrý deň Jakub,

k vašemu odkazu:

-predošlé ročníky to mali vymyslené tak, že organizátori pred ľudmi nevystupovali, porota si zavolala kapely k stolu a výsledky sa dozvedeli priamo tam, ostatní ľudia sa to dozvedeli až potom z webu, čo mi nepríde spravodlivé, aby sa to nedozvedeli na mieste. Vyhovovalo by Vám to viac takto?
-Nikto z nás nieje žiadny herec ani moderátor, aby sme si niečo pripravovali, všetko je o improvizácii, toto je súťaž o hudbe a nie žiadna naškrobená superstar s dopredu pripravenými vtipmi. Nejde o pobavenie divákov, to by sme neorganizovali súťaž pre kapely, to predsa nedáva zmysel. Nejde o to, ako sa prezentujem ja na pódiu, ale ako sa tam prezentuje kapela, ja predsa s nikým nesúťažím, i keď pravda, prezentovať by sa tá súťaž mohla na inej úrovni, ale my sa na nič hrať nechceme, čo niesme, pretože niesme žiadna prestížna súťaž, ale bereme to tiež vážne.
- Prečo riešime, kto bude v porote v priebehu súťaže? Pretože kapely i ľudia to vedieť chcú. Predtým, ako sme to vyhlásili, ma zastavili najmenej traja ľudia z divákov+ľudia z kapely, kto bude v porote, tak teraz otázka, prečo to riešite vy? Porotci neprišli náhodou, boli dopredu dohodnutí už pár dní dopredu, robíme to tak vždy. Každé kolo je v porote niekto iný z toho dovodu, pretože všetci sú prirodzene pracujúci ľudia a nedá sa im prísť každý piatok do Doli porotcovať. Je dobré, že máme v porote viac ľudí, vždy je z čoho vyberať. Minulý ročník to často porotcovali zvukár, majiteľ klubu a organizátor, z dovodu nedostatku porotcov, takto je to i viac objektívnejšie. Všetci porotci, ktorých máme, sú skúsení hudobníci, nikto tu nieje, kto s hudbou nemá nič spoločné, to už je možno i pre tých porotcov urážlivé.
-Čo sa týka mojho prejavu na javisku, opakujem, niesom moderátorka,ani sa to učiť nebudem, to by posobilo príliž škrobene a to by sa vám tiež nepáčilo. Ak niekoho poznáte, kto by to robil miesto mňa zadarmo, tak dajte vedieť, z mojich známych to robiť nikto nechce, je to nevďačná úloha.
-niesom vždy opitá, pohybujem sa tam medzi kamarátmi a v priebehu večera si alkohol dávame, pomáha to pri uvoľnení na javisku, robia to tak aj kapely i diváci.
Nikdy som si na pódium neľahla a sedenie je viac uvoľnujúce pred zlými pohľadmi z publika, ale ok, obmedzím to a neviem, čo myslíte tým krútením:-D
-Je mi ľúto, že ste nepochopili dohodu s porotou, ja tiež nie, pretože nič dohodnuté nebolo.Porota sa dohadovala medzi sebou, ja som im povedala, že do toho zasahovať nemožem, stála som pri nich, keď sa dohadovali medzi sebou, takže si to niekto samozrejme myslieť mohol, tak neviem odkiaľ máte to, že som po nich niečo takéto požadovala.Na javisku sa vyjadrili dostatočne jasne, že chcú vo finále obe kapely, preto sa takto rozhodli.
- Kamaráti z kapiel sú pre mnohých ľudí, ktorí sa pohybujú za Hudobnou ligou i Parahybana i Riziko. Ak by v súťaži šlo len o pomoc kamarátom, tak by vo finále asi boli všetky kapely z Pardubíc, nemyslíte? Minulý ročník sme dali zas prednosť Riziku pred Parahybanou, takže takýto argument z vašej strany nieje namieste. Mimochodom kapela Citizen37, ktorí sú vo finále tu svoje obecenstvo tiež nemajú, šancu má vyhrať každý.
-Niesme tak komerčná súťaž, aby sme mestu robili "ostudu"
-Ak si niektorá kapela myslí, že sa im mám za niečo ospravedlniť, nech sa vyjadrí sama, keď som mala pocit, že sa niekomu mám ospravedlniť, tak som sa tej kapele ospravedlnila-za čokoľvek, za moj prejav na pódiu sa ale ospravedlňovať nebudem, na výkon kapely ani na ich prezentáciu to žiadny dopad nemalo.

Ak sa vám i toto vyjadrenie javí ako nezrorumiteľné, tak to už nieje mnou. Mrzí ma, že ste nespokojný, ak máte ešte nejaké dotazy, rada odpoviem. S pozdravom R.S.

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.