Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Průběh HLMP

Dobrý den,

ze soutěže HLMP se stala opravdu úžasná fraška. Dřívější ročníky měly alespoň trochu úroveň. Tech pár kol, kterých jsem se účastnil, si všímám „dokonalé“ připravenosti pořadatelů a poroty. Chápu, jedná se o lokální soutěž pro pobavení diváků, ale ty kapely to většinou berou vážně. Přijde mi fakt dost divné řešit, kdo bude v porotě ještě v průběhu soutěže… Viz poslední kolo, kde nejdříve oznámíte, že budou pouze dva porotci, ale nakonec se o slovo přihlásil i pan zvukař, takže najednou byli porotci tři. Nejednou se stalo, že porotci samy řekli, že k tomu porotcování přišli úplně náhodou, v průběhu dne. Každé kolo je v porotě někdo jiný. Proč tam, dáváte lidi, kteří s hudbou nemají nic společného? Slečna pořadatelka by se měla naučit komunikovat na podiu, nejenom že neumí mluvit do mikrofonu nebo tam poslat někoho jiného. Její výstup je naprosto neprofesionální, kdyby ji bylo na jevišti rozumět tolik, jako když se v klubu projevuje normálně, tak jsme všichni naprosto spokojení. Každopádně opít se každé kolo tak, že ji při vyhlašování výsledku není rozumět, musí si tam pak sedat, lehat a různě se kroutit. Stejně tak jsem nepochopil její domluvu s porotou, kde po nich chtěla, aby postoupili obě kapely z posledního kola (Riziko, Parahybana). Upřímně porota by měla být objektivní, ale když jsem stal za nimi a slyšel, jak domlouvají postup obou kapel. Tak jsem se opravdu utvrdil v tom, že HLMP je jen fraška, kde se kamarádům z kapel pomáhá k výhře. A mladé kapely, které nemají ještě své obecenstvo nebo se neznají s porotou, pořadateli atd. nemají šanci vyhrát. Ale to bylo už i dřívější ročníky. Jestli tuto soutěž berete opravdu jako frašku, tak byste měli uvážit změnu názvu, děláte tak našemu městu akorát ostudu. A samozřejmě se omluvit kapelám, které soutěž berou vážně.

S pozdravem
Jakub Čížek

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.