Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Pro pořadatele Hudební ligy

Vážení. Podelší době jsem zase navštívil Hudební ligu v Doli klubu. Co musím hodnotit kladně, je především začátek samotného koncertu - někdy mezi 20:00 - 20:10. To je akceptovatelná záležitost. Pamatuji dobu, kdy přes avízovaný začátek ve 20:00 se začalo hrát až ve 20:30! Zaznamenal jsem i změnu zvukaře.
Co mě však zarazilo, je v podstatě nefungující komunikace pořadatelů vůči veřejnosti. Co nějaké oficiální přivítání návštěvníků před 1. kapelou ? A co zase na závěr oficiální rozloučení s diváky a poděkování za účast ? A kdy bylo vyhlášení výsledků ? To je neveřejné ? Přijde mi divné, když se výsledky dozvím přes několik lidí. Vyhlašovat výsledky má pořadatel - a to veřejně ! Jestli chcete, aby Vaše akce měla úroveň, tak s tím něco dělejte, jinak vám lidi nepřijdou. Komunikace je alfa a omega každé veřejné akce. (Za Richarda Roučky tohle fungovalo). Tak doufám, že příště nebudu odcházet ochuzen o samozřejmosti výše popsané. Jinak Vám přeju, ať tenhle ročník zdárně dokončíte a že se zase na podzim můžu těšit na další ročník.

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

HLMP © 2009 Všechna práva vyhrazena.